Professional legal services
Головна Юридичні Послуги Кримінальне Право в Канаді Юридичні Терміни Кримінальні Звинувачування Корисні Засилання Контакти

Головна

Я займаюсь справами, що стосуються кримінального захисту та виступаю адвокатом осіб, звинувачених у порушенні кримінального законодавства, у місті Торонто.

У 2004 р. я закінчив університет Йорк (York University) та отримав диплом бакалавра зі спеціальності «психологія». Я випускник юридичного факультету Вінздорського університету (University of Windsor). Я став адвокатом Онтаріо у 2008 р. після проходження практики з кримінального судочинства. З того часу я працював адвокатом у кримінальному захисті.
Надаю юридичні послуги у галузі кримінального права жителям Торонто, незалежно від їхнього походження, забезпечуючи висококваліфікований юридичний захист особам, звинуваченим у порушенні кримінального законодавства. Я вільно володію українською та російською мовами.

Моїми клієнтами можуть стати також особи з низьким доходом, які володіють сертифікатом про юридичну допомогу (Ontario Legal Aid certificate), виданим організацією юридичної допомоги Онтаріо (Ontario Legal Aid).

Я виступаю членом:

- Юридичного товариства Верхньої Канади (Law Society of Upper Canada)
- Асоціації адвокатів з кримінального права (Criminal Lawyers’ Association)

Юридичні Послуги


Contact Info

Кримінальні Звинувачування


Юридичні Терміни

Кримінальне Право в Канаді